dom_alchemika

Dom alchemika 3


dom_alchemika1

(Waga słowa) Okolica, w której mieści się siedziba alchemika nie wygląda imponująco. Mieszkańcy spokojniejszych dzielnic wykazują się jednak mniejszą tolerancją kiedy przychodzi do sprzątania pozostałości po kolejnych eksplozjach, które mają tendencję do wydostawania się na ulicę wraz z większą lub mniejszą częścią samego alchemika.

Obecny mieszkaniec budynku, jest jego trzecim lokatorem w ostatnim półroczu. Pomóż mu przygotować dla odmiany coś, co nie stwarza ryzyka wyburzenia najbliższej okolicy.

 

Ułóż z okładek i tytułów książek zdanie, którym go zachwycisz.

Jak to zrobić?

 1. Przyjrzyj się tytułom książek. Znajdź co najmniej dwa tytuły, z których ułożysz nowe zdanie. Pomiędzy tytułami (albo przed pierwszym tytułem) możesz wstawić najwyżej jedno słowo (nawet, jeśli się składa tylko z jednej litery albo cyfry). To nowe zdanie wpisz w miejscu na tytuł na dole strony. Możesz je też wpisać pod zdjęciem w polu ale nie musisz.
 2. Ułóż książki, których tytuły wybrałeś w taki sposób, by widać było wybrane tytuły i w takiej kolejności, w jakiej użyłeś ich w swoim zdaniu. Jeśli dodałeś miedzy nimi jakieś słowo – napisz je na kartce i połóż między nimi. Zrób im czytelne zdjęcie i wklej je do pola tekstowego (przyciskiem: “Insert plik”). Nazwa pliku ze zdjęciem powinna się zaczynać od Twojej nazwy gracza. Wyślij Twoje* zdanie i zdjęcie klikając przycisk “Publikuj”. Możesz wysyłać kolejne zdania. Moderator sprawdzi je później. Nie wysyłaj dwóch plików o tej samej nazwie. Nie wysyłaj dwóch misji z takim samym tytułem.

Przykładowe zdjęcie dla zdania JEDYNE CO MAM… to Kwiaty w domu:

przykladowe zdjecie waga slow

Misję można wykonać wiele razy. To jest misja typu WPIS. Bookcoiny dostaniesz tylko za 5 misji tego typu w ciągu jednego dnia. Każde nowe zdanie to 5 bookcoinów. W jednej misji wysyłasz tylko jedno zdanie. Twoje propozycje, które ostatecznie** zaakceptuje maszyna przekazująca wiedzę na Planetę Zapomnianych Książek, zobaczysz w Galerii Waga słowa. Zdania z trzeciej (zakończonej) edycji gry znajdziesz w Galerii specjalnej: Galeria Waga słowa.

* Maoderator zaakceptuje Twoje zdanie wtedy, gdy jeszcze żaden gracz go do nas nie przysłał (takie samo zdanie z tych samych tytułów). Możesz używać też tytułów filmów, płyt, czasopism. Możesz używać więcej niż dwóch tytułów i wstawiać pomiędzy każde dwa z nich maksymalnie 1 słowo. Pamiętaj, że tytuły na zdjęciu muszą być czytelne. Używasz całych tytułów w języku polskim i wpisujesz je dokładnie (możesz pomijać podtytuły). Nie wysyłasz żadnych dodatkowych informacji. W tej misji ważna jest precyzja. Wątpliwości moderatora nie będą rozstrzygane na korzyść gracza.

Uwaga!!!

** Moderator usunie niepoprawne zgłoszenia i odbierze bookcoiny. Może usunąć też niecenzuralne wypowiedzi nawet razem z graczem.

Uwaga, przypominamy, że nazwa każdego z przysyłanych przez Ciebie plików musi się zaczynać od Twojej nazwy gracza.

 

 

Zaloguj się aby wykonać misję.

3 comments

 1. 0
  Zdjęcie profilowe Palma
  Palma ( User Karma: 15 ) Mówi:

  Sympatyczna zabawa, bardzo mnie wciągnęła w poprzedniej edycji, ale może i teraz coś nowego wymyślę.

 2. 0
  Zdjęcie profilowe Nerilka
  Nerilka ( User Karma: 34 ) Mówi:

  Tak bardzo się cieszę, że ta misja została uwzględniona w tej edycji Planety ZK :-)
  Ta misja oraz Dotyk życia to dla mnie najbardziej inspirujące i kreatywne misje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *