Bookcrossing – Podziękuj za książkę


podziekuj_za_ksiazke
4 BC

Tę misję może wykonywać każdy gracz. Możesz ją wykonywać wiele razy pod warunkiem, że dotarła do Ciebie kolejna nagroda drobna.

Podziękuj za książkę, którą otrzymałeś jako nagrodę drobną.

Jak to zrobić?

  1. W polu tekstowym poniżej napisz: “Dziękuję graczowi ... (tu nazwa gracza) za książkę… (tu tytuł książki)”
  2. Wyślij misję klikając przycisk “Dodaj”. Poczekaj na akceptację moderatora.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji – skontaktuj się z głównym organizatorem gry, Elżbietą Maruszczak: e-mail: fundacjatomy@gmail.com, tel. +48 606 838 546.

Gracze, którzy skutecznie wykonają tę misję otrzymają 4 bookcoiny oraz odznakę Book zapłać.

Gracz, któremu podziękowano otrzyma 5 bookcoinów i odznakę Darczyńca.

 

Bookcoiny przyznajemy za darowane książki/płyty/filmy stopniowo:

  • za wystawienie książki w sklepie na Rzecznym bazarze (w misji WYSTAW KSIĄŻKĘ): 2 BC + odznaka Księgarz
    • Gdy inny gracz zamówi Twoją książkę – obaj (gracz wystawiający i zamawiający) dostaniecie w mailu swoje dane: adresy mailowe (byście się mogli dogadywać co do sposobu dostawy), miejscowość lokalizacji książki i adres odbiorcy (imię nazwisko i adres podaje gracz, kiedy zamawia książkę w naszym sklepie).
    • Każda nasza nagroda drobna kosztuje 1 BK (Bon książkowy). Bony te gracze otrzymują po zdobyciu pierwszych 50 bookcoinów, pierwszych 200 BC i potem za każde nowe 200 BC). 1 BK = 1 BC
  • za wysłanie książki do gracza, który ją zamówił (gracz po wysłaniu książki albo dostarczeniu jej nowemu właścicielowi w inny sposób, wysyła w grze misję WYŚLIJ KSIĄŻKĘ) – 2 BC + odznaka Dostawca
  • za otrzymanie potwierdzenia od nowego właściciela książki – 5 BC + odznaka Darczyńca. Nowy właściciel za podziękowanie w misji PODZIĘKUJ ZA KSIĄŻKĘ otrzymuje 4 BC + odznaka Book zapłać.

Książki, które już zdążyliśmy wstawić do sklepu znajdziesz klikając zakładkę Bookcrossing albo wędrując przez miasto Kanrak: zakładka Misje / Misje Kanrak (otwarte) / Rzeczny Bazar / Wybierz książkę.