Odbierz nagrodę za 20 BC


20 bc
skarb smok

ninjatic.deviantart.com, lic. CC 3.0

Podczas wędrówki pośród skalnych iglic okalających Umastis trafiłeś na interesującą grotę. Początkowo, Twoje nieprzyzwyczajone do ciemności oczy nie dostrzegały niczego poza oleistym mrokiem wypełniającym jaskinię. Po chwili jednak tuż pod nogami zauważyłeś coś interesującego. Może warto poszukać kolejnych skarbów?

 

Po chwili dostrzegasz drugi, znacznie większy błysk. Tym razem wyposażony w smoczą źrenicę. Nie warto mylić odwagi z nieśmiertelnością. Zabieraj to co udało Ci się zdobyć i bierz nogi za pas. Możesz spróbować tu wrócić kiedy zdobędziesz więcej doświadczenia.
Tę misję mogą wykonać tylko gracze, którzy zdobyli 20 bookcoinów.

Jak to zrobić?

  1. Obejrzyj tabelę z naszymi drobnymi nagrodami (książki, filmy, płyty) i wybierz tę, którą chcesz otrzymać. Skopiuj albo zapamiętaj jej tytuł albo numer wiersza, w którym jest Twoja nagroda w tabeli (z pierwszej kolumny z lewej strony).
  2. Wpisz je do formularza na dole tej strony razem z informacją, czy chcesz je odebrać w Chrzanowie, Gdańsku, czy w Olsztynie (wpisz nazwę miasta). Jeżeli nie możesz ich odebrać w tych miastach, podaj adres, na jaki mamy wysłać Twoją nagrodę. Jeżeli nie odpowiada Ci żadna z dostępnych nagród wpisz w formularzu na dole strony “wybieram bookcoiny“.  Wtedy dostaniesz ich 10. Wyślij misję, klikając przycisk “Dodaj”.

Uwaga!!!

Dobrze się zastanów jaką nagrodę wybierasz, bo tę misję możesz wykonać tylko jeden raz.