Pokaż książkę


pokaz ksiazke
2 BC

 

 

ochotnik pustynia

carloscara.deviantart.com, lic. CC 3.0

Wykorzystaj dostęp do maszyny skonstruowanej przez ziemskich uczonych aby przekazać książkę Aranorowi. Wojownik obiecał, że za każdą z nich zapłaci dwa BookCoiny.

 

Jak to zrobić? Pod tym adresem są przykładowe zdjęcia.

  1. Wypożycz albo kup książkę, płytę albo film i zrób zdjęcie okładek Twojego nabytku. Na jednej z nich powinna być widoczna nazwa biblioteki (z nazwą miejscowości) razem z kodem kreskowym. Jeśli na książce nie ma takiej naklejki – połóż na niej kartkę z napisaną nazwą biblioteki i wtedy zrób zdjęcie. We wzorze powyżej znajdziesz kilka przykładów takich zdjęć. Jeżeli korzystasz z wersji elektronicznej książki, wyświetl jej stronę tytułową, połóż obok kartkę z nazwą biblioteki lub księgarni (z nazwą miejscowości) i wtedy zrób zdjęcie.
  2. Wstaw plik z tym zdjęciem na dole strony (nad formularzem tekstowym) i wyślij, klikając przycisk “Dodaj”. Później wysyłaj kolejne zdjęcia. Mogą przedstawiać książki, płyty i filmy z wielu bibliotek i księgarni w różnych miejscowościach.

Możesz też wysyłać zdjęcia robione sposobem z gry testowej – pod tym adresem jest instrukcja z obrazkami.

Jeżeli dostałeś książkę w prezencie też możesz ją nam pokazać.

UWAGA!

Zmieniamy nieco zasady tej misji. Nie będziemy przyjmować książek pokazywanych jako “Prezent” albo “własna”. Zależy nam na tym, aby wskazać skąd dana książka przyszła do ludzi (z biblioteki? z księgarni? z innego sklepu?). W ten sposób mieszkańcy Planety Zapomnianych Książek będą poznawali możliwości kierowania książek do swoich mieszkańców. Ta zasada będzie obowiązywała od 20 grudnia 2015 r.

Wszystkie zatwierdzone zdjęcia możesz obejrzeć w Galerii książek.

2016-02-01 Uwaga, kolejne zaostrzenie!!! Nazwa każdego z przysyłanych przez Ciebie plików musi się zaczynać od Twojej nazwy gracza.

Uwaga!

W danym miesiącu kalendarzowym możesz pokazać nam tylko 20 sztuk zbiorów: książek, EWA FORMELLA „PŁACZ WILKA”_minpłyt lub filmów. Moderator może usunąć nienależnie przyznane bookcoiny, nawet razem z graczem, gdyby wysyłał niepożądane treści.