targ_swiatynny

Targ świątynny


targ_swiatynny

(Pokaż bibliotekę) Targ świątynny to miejsce, w którym możesz kupić amulety, dewocjonalia i inne przedmioty +5 do drenowania kieszeni turystów.

Nikt jednak nie mówi, że one nie są przydatne. To okazja do zaprezentowania mieszkańcom miasta fragmentów naszego świata. Być może konkurencja pod postacią ziemskich bilbliotek i księgarni tchnie nieco więcej życia, w nieobecne bóstwa Kanrak.

 

Jak to zrobić?

  1. Pójdź do biblioteki albo księgarni*. Znajdź tam coś, co Ci się podoba (albo nie podoba) Sfotografuj to. Nazwa pliku ze zdjęciem powinna się zaczynać od Twojej nazwy gracza. Wklej je do pola tekstowego (przyciskiem: “Insert plik”). Nie fotografuj twarzy pojedynczych osób, jeśli nie masz na to ich pisemnej zgody. Nie fotografuj też pojedynczych książek. To może być np. zdjęcie z imprezy w bibliotece lub księgarni, cały budynek albo element wystroju.
  2. Zastanów się dlaczego Ci się to coś podoba albo nie podoba. Musisz napisać co to jest, gdzie to jest oraz dlaczego Ci się podoba albo nie podoba (co najmniej 2 zdania). Napisz to w polu tekstowym i/lub w tytule.
  3. W polu na tytuł musisz coś wpisać. Krótko. Z każdym razem nieco inaczej.
  4. Przed wysłaniem sprawdź, czy na pewno wpisałeś nazwę miejscowości i biblioteki lub księgarni, którą pokazujesz.Wyślij Twoje* zdjęcie i opis klikając przycisk “Publikuj”. Możesz wysyłać kolejne misje. Moderator sprawdzi je później. Nie wysyłaj dwóch plików o tej samej nazwie. Nie wysyłaj dwóch misji z takim samym tytułem.

 

Misję można wykonać wiele razy. To jest misja typu WPIS. Bookcoiny dostaniesz tylko za 5 misji tego typu w ciągu jednego dnia. Każda poprawna misja to 5 bookcoinów. W jednej misji wysyłasz tylko jedno zdjęcie. Twoje propozycje, które ostatecznie** zaakceptuje maszyna przekazująca wiedzę na Planetę Zapomnianych Książek, zobaczysz w Galerii Biblioteki i księgarnie.

* To Ty decydujesz, czy dane miejsce z książkami jest dla Ciebie księgarnią. Moderator zaakceptuje Twoje zdjęcie wtedy, gdy jeszcze żaden gracz go do nas nie przysłał.

Uwaga!!!

** Moderator usunie niepoprawne zgłoszenia i odbierze bookcoiny. Może usunąć też niecenzuralne wypowiedzi nawet razem z graczem.

Uwaga, przypominamy, że nazwa każdego z przysyłanych przez Ciebie plików musi się zaczynać od Twojej nazwy gracza.

 

 

Zaloguj się aby wykonać misję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *