wieza_magow

Wieża magów


wieza_magow1

(Pokaż książkę) Masywna wieża rzuca cień na miasto, które zdaje się klękać przed jej ciężarem. Prawdopodobnie o dokładnie taki efekt chodziło jej mieszkańcom.

Złośliwi mogliby powiedzieć, że rozmiar wieży magów ma jakiś związek z celibatem, w którym żyją. Magia jest wystarczająco niebezpiecznym zajęciem, bez dodatkowych źródeł ekscytacji. Z tego samego powodu lepiej powstrzymać się od wygłaszania takich komentarzy w towarzystwie mieszkańców wieży.

Znacznie milej widziane od dwuznacznych komentarzy są książki, które stanowią źródło mocy magów. Im więcej książek przeczytają, tym potężniejsza i bardziej stabilna staje się ich magia. Dlatego z pewnością chętnie zapłacą za możliwość zapoznania się z nowymi tomami.

 

Jak to zrobić? Pod tym adresem są przykładowe zdjęcia.  A swoje zdjęcie zobaczysz w Galerii Pokaż książkę obecnej edycji gry.

  1. Wypożycz albo kup książkę, płytę lub film i zrób zdjęcie okładek Twojego nabytku. Na jednej z nich powinna być widoczna nazwa biblioteki (z nazwą miejscowości) razem z kodem kreskowym. Jeśli na książce nie ma takiej naklejki – połóż na niej kartkę z napisaną nazwą biblioteki i wtedy zrób zdjęcie. We wzorze powyżej znajdziesz kilka przykładów takich zdjęć. Jeżeli korzystasz z wersji elektronicznej książki, wyświetl jej stronę tytułową, połóż obok kartkę z nazwą biblioteki lub księgarni (z nazwą miejscowości) i wtedy zrób zdjęcie.
  2. Wstaw plik z tym zdjęciem na dole strony (nad formularzem tekstowym). Musisz też wpisać jakiś tytuł (w polu “Tytuł” nad polem ze zdjęciem). Wyślij misję, klikając przycisk “Dodaj”. Później wysyłaj kolejne zdjęcia. Mogą przedstawiać książki, płyty i filmy z wielu bibliotek i księgarni w różnych miejscowościach.

Możesz też wysyłać zdjęcia książek na tle szyldu z nazwą biblioteki i miejscowości.

Jeżeli dostałeś książkę w prezencie też możesz ją nam pokazać.

UWAGA!

Nie będziemy przyjmować książek pokazywanych jako “Prezent” albo “własna”. Zależy nam na tym, aby wskazać skąd dana książka przyszła do ludzi (z biblioteki? z księgarni? z innego sklepu?). W ten sposób włodarze Planety Zapomnianych Książek będą poznawali możliwości kierowania książek do swoich mieszkańców.

Zdjęcia z poprzednich edycji gry możesz obejrzeć w Galerii książek, którą znajdziesz w Archiwum galerii.

UWAGA! Nazwa każdego z przysyłanych przez Ciebie plików musi się zaczynać od Twojej nazwy gracza.

Uwaga!

To jest misja typu WPIS. Bookcoiny dostaniesz tylko za 5 misji tego typu w ciągu jednego dnia. 5 BC za jedną misję. Moderator może usunąć nienależnie przyznane bookcoiny, nawet razem z graczem, gdyby wysyłał niepożądane treści.

 

Zaloguj się aby wykonać misję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *